Loading...
Bez kategorii

Centrum Handlowo Usługowe Bugaj

Od 1990 roku Władysław Bugaj – rolnik wychodząc naprzeciw potrzebom w swojej dziedzinie rozpoczął prowadzenie działalności w zakresie zaopatrzenia technicznego rolnictwa i usług rolniczych.
W roku 2003 swoją działalność rozpoczęło Centrum Handlowo-Usługowe BUGAJ Tomasz Bugaj które kontynuuje i rozwija działalność firmy JAGUB. Wspólnie obje firmy oferują pełen asortyment sprawdzonych artykułów do produkcji rolnej najlepszych producentów Polskich i zagranicznych w branży rolnej.

Jesteśmy bezpośrednim dystrybutorem nawozów takich firm jak: Anwil, Luboń, Omya, Timac Polska, oraz nasion Pioneer, Dekalb, KWS, Saaten Union.
Dysponujemy własnym taborem transportowym wysokotonażowym umożliwiającym odbiór zbóż do rolnika, oraz dostawczym z możliwością dostawy i rozładunku zakupionych towarów do klienta. W naszej firmie jest również możliwość dostaw kurierem.

Posiadamy zaplecze magazynowe do przyjęcia ponad 15 tysięcy ton płodów rolnych tj .rzepak, kukurydza, zboża konsumpcyjne oraz paszowe.
Wykonujemy usługi suszenia, czyszczenia i magazynowania płodów rolnych. Świadczymy szeroki asortyment usług rolniczych i specjalistycznych renowacji boisk, łąk, hipodromów i trawników.
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów w roku 2008 rozpoczęliśmy produkcję materiału siewnego zbóż. Wybieramy odmiany, które sprawdziliśmy poprzez doświadczenia własne jak i doświadczenia COBORU. Zwracamy uwagę, aby nasza oferta była dopasowana do różnych warunków klimatyczno-glebowych, a odmiany odznaczały się dobrą zimotrwałością i wysokim potencjałem plonowania.

Nasze firmy cechuje rzetelna i obopólnie owocna współpraca z Klientami , intensywny rozwój , systematyczne wdrażanie nowości w branży rolnej i bezpośrednie zaangażowanie właścicieli w obsłudze Klientów. Nasze firmy są czołowymi w branży w regionie Polski Centralnej.
Naszą działalność prowadzimy również przez oddziały naszej firmy znajdujące się w Zawidzu, Gozdowie i Umieninie.