"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".

Operacja mająca na celu "Wprowadzenie innowacyjnych rozwiązań procesowych w skali całego przedsiębiorstwa poprzez zakup nowoczesnego urządzenia do zakładu zajmującego się wprowadzeniem do obrotu materiału siewnego roślin rolniczych w miejscowości Umienino-Łubki" współfinansowana jest ze środków Uniii Europejskiej w ramach działania

"Wsparcie inwestycji w przetwarzanie produktów rolnych, obrót nimi lub ich rozwój"

Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Przewidywane wyniki operacji: "poprawa konkurencyjności producentów rolnych w drodze lepszego ich zintegrowania w łańcuchem rolno-spożywczym".

Pasze dla bydla Drukuj
Wipasz S.A.

Przedstawiamy gamę produktów firmy WIPASZ S.A., przeznaczoną do żywienia bydła, powstałą w oparciu o wieloletnie doświadczenie i wiedzę naszych ekspertów. Do produkcji używamy tylko przebadanych, najlepszych komponentów, a każdy etap wytwarzania jest ściśle kontrolowany przez wykwalifikowana kadrę. Wszystko po to, by zapewnić niezmienną, wysoką jakość naszych mieszanek oraz Państwa zysk i satysfakcję.

KONCENTRATY BIAŁKOWE

Wimilk K2

Koncentrat zawierający 38% białka ogólnego, charakteryzuje się wysokim poziomem białka jelitowego przy jednoczesnym zapewnieniu prawidłowego bilansu azotu w żwaczu. Zalecany do sporządzania własnych mieszanek uzupełniających lub do bilansowania miksów z wozów paszowych. Zalecany w mieszankach od 20% do 30%.

Wimilk K3

Koncentrat zawierający 45% białka ogólnego wzbogacony o 4% związków azotowych niebiałkowych. Zalecany do stosowania w dawkach z przewagą pasz objętościowych energetycznych ubogich w białko żwaczowe.

Ektramilk 35

Koncentrat zawierający 35% białka ogólnego, wzbogacony o 3% związków azotowych niebiałkowych dostarczający optymalną ilość białka jelitowego i wysoką podaż azotu w żwaczu. Zalecany zarówno do bilansowania dawek, jak i sporządzania własnych mieszanek.

Wimilk E

Linia pasz ekonomicznych, dostępna w czterech poziomach białkowych: 18%, 20%, 22%. Przeznaczona do karmienia w dawkach z udziałem pasz objętościowych energetycznych (wysłodki, kiszonka z kukurydzy).

Wimilk Komplet

Linia pasz wzbogaconych formułą BIOLTAN chroniącą białko przed nadmiernych rozkładem w żwaczu oraz dodatkiem biatyny i cynku organicznego, redukujących poziom komórek somatycznych w mleku i poprawiających stan racic. Dostępna w czterech poziomach białkowych 18%, 20%, 22%.

Wimilk C

Linia pasz dla krów wysokoprodukcyjnych stworzona z wykorzystaniem formuły BOLTAN. Charakteryzuje się wysokim poziomem białka jelitowego przy jednoczesnym zapewnieniu optymalnego balansu azotu w żwaczu. Przeznaczona do skarmiania w dawkach z przewagą pasz objętościowych energetycznych. Dostępna w czterech poziomach białkowych: 16%, 18%, 20%, 22%.

Wimilk C Plus

Linia specjalistycznych mieszanek zalecana szczególnie do systemu żywienia PMR. Dzięki dużym udziałom śruty sojowej (20%-30%) oraz ziarna kukurydzy pozwala na osiąganie wysokich poziomów produkcyjnych przy jednoczesnym obniżeniu kosztów wynikających z możliwości wycofania tych dwóch komponentów z wozu paszowego. Dostępna w trzech poziomach białkowych: 18%, 20%, 22%.

MIESZANKI UZUPEŁNIAJĄCE

Wimilk S

Linia pasz wysokoenergetycznych przeznaczona dla najbardziej wymagających krów. Dzięki dużemu udziałowi śruty sojowej oraz formule BIOLTAN charakteryzuje się wysokim poziomem białka jelitowego. Duża ilość skrobi trawionej jelitowo oraz zdywersyfikowane źródło energii dostępnej dla mikroorganizmów żwacza pozwala na lepsze wykorzystanie w nim azotu pochodzącego z pasz objętościowych, co sprawia, że mieszanki te znakomicie bilansują dawki oparte o sianokiszonki i kiszonki traw oraz lucerny. Dostępna w trzech  poziomach białkowych: 16%, 18%, 20%.

Wimilk U

Linia pasz z podwyższonym poziomem energii , wzbogaca w substancje buforujące. Eliminuje kwasicę żwacza i zapewnia jego prawidłowe funkcjonowanie. Dostępna w dwóch poziomach białkowych: 18% 20%.

Wimilk Lato

Linia przeznaczona na okres żywienia pastwiskowego z podwyższonym poziomem energii oraz wysokim poziomem magnezu zapobiegającym wystąpieniu tężyczki pastwiskowej. Dostępna w czterech poziomach białkowych: 16%, 18%, 20%, 22%.

KOREKTORY ENERGETYCZNE

Dynamik

Energetyczna mieszanka przeznaczona do bilansowania miksów z wozów paszowych oraz do stosowania jako dodatek energetyczny dla krów mlecznych w szczycie laktacji

BUFORY

Związki stabilizujące i stymulujące prace żwacza

Bufor MIX

Skuteczna mieszanina kwaśnego węglanu, tlenku magnezu oraz kredy szybko usuwa stany kwasiczne.

Bufor MIX Sac

Łączy w sobie skuteczność chemicznego działania wyżej wymienionych związków z biologiczną aktywnością żywych kultur drożdży.

Acid Buf

Skuteczny środek do walki z kwasicą na bazie alg morskich. Kwaśny węglan sodu Pomaga utrzymać odpowiednie pH treści żwacza

Sac Rum

Żywe kultury drożdży w formie profesjonalnej przedmieszki, pomaga odkwaszać żwacz i stymuluje wzrost jego mikroflory

PREPARATY MLEKOZASTĘPCZE

Preparaty mlekozastępcze doskonale realizujące cele odchowu zarówno w modelu tradycyjnym, jak i skróconym gwarantując doskonały efekt finansowy Hodowcy. Zastosowanie probiotyki w dużym stopniu ograniczają zachorowalność młodych zwierząt.

Witamilk 1 od 3 do 21 dnia życia

Witamilk 2 od 21 dnia życia

Witamilk Len od 21 dnia życia z dodatkiem siemienia lnianego

MIESZANKI DO ODCHOWU

Odchów tradycyjny

Cielak 1

Do 3 tygodnia życia. Pasza wzbogacona w probiotyk przeznaczona do skarmiania wraz z paszami objętościowymi oraz mlekiem.

Cielak 2

Od 2 1 tygodnia życia. Pas za wzbogacona w probiotyk przeznaczona do skarmiania wraz z paszami objętościowymi oraz mlekiem.

MIESZANKI UZUPEŁNIAJĄCE

Wimilk K Bobo

Koncentrat Białkowy Do samodzielnego przygotowania pasz dla cieląt. Charakteryzuje się wysokiej jakości łatwo przyswajalnym białkiem gwarantującym prawidłowy rozwój i przyrosty. Zalecany udział w mieszankach 20%-25%.

PREMIKSY

Mineralmilk

Linia nowoczesnych premiksów, których składy zostały opracowane tak, aby każdy Hodowca mógł dobrać odpowiedni produkt do potrzeb swojego stada.

Foscalwit

Zalecany do stosowania w dawkach ubogich w wapń Mlekowit Podstawowy premiks dla krów w laktacji

Mlekowit Mg

Premiks z 9% udziałem magnezu. Przeciwdziała wystąpieniu tężyczki.

Mlekowit Sac

Zawiera kultury drożdży.

Somawit

Redukuje poziom komórek somatycznych.

TMR Karoten Profi

Premiks z beta karotenem oraz chylatami miedzi, cynku i manganu. Poprawia parametry rozrodu.

Pauzawit

Dla krów w okresie zasuszenia

OPASY

Wiking Farm

Mieszanka przeznaczona do półintensywnego opasania bydła powyżej 6 miesiąca życia.

SAMODZIELENIE PRZYGOTOWYWANIE PASZ

Wimilk K Opas

Koncentrat zawierający 30% białka ogólnego. Zalecany w mieszankach 20%-30%

Opaswit

Zestaw dobranych witamin oraz makro i mikrślementów pod potrzeby bydła opasowego. Zalecany pod potrzeby bydła opasowego. Zalecany udział w mieszankach 3%

 
Szybki kontakt do specjalisty:
pasze, komponenty, chemia udoju, nasiona traw, folie
tel.: 600 77 22 22
e-mail: renata.raczynska@bugaj.agro.pl
nasiona zbóż, rzepaku, kukurydzy, środki ochrony roślin
tel.: 600 22 18 22
e-mail: lidia.nych@bugaj.agro.pl
tel.: 600 45 33 22
e-mail: malgorzata.ryzinska@bugaj.agro.pl
tel.: 600 40 51 22
e-mail: sylwia.kaminska@bugaj.agro.pl
nawozy, ubezpieczenia
tel.: 663 76 44 80
e-mail: mariola.stokowska@bugaj.agro.pl
sklep (środki ochrony roślin, węgiel, artykuły techniczne)
tel.: 24 261 24 26
skup i sprzedaż zbóż, rzepaku, kukurydzy
tel.: 604 184 027
e-mail: tomasz.bugaj@bugaj.agro.pl
Centrum Handlowo-Usługowe „BUGAJ”
Tomasz Bugaj 604 184 027
e-mail: tomasz.bugaj@bugaj.agro.pl
09-230 Bielsk, Zągoty 22
tel./fax: 24 261 24 26
24 267 73 90
09-213 Gozdowo, ul. Płocka 47
tel.: 24 366 62 13
09-230 Bielsk, Umienino-Łubki 18
tel.: 24 366 62 12
09-226 Zawidz Kościelny, ul. Mazowiecka 30
tel.: 600 77 22 22
Konta:
BS MAZOWSZE o/BIELSK 83 9042 1071 0265 0249 3000 0010
BS w STAREJ BIAŁEJ 04 9038 0004 0008 1012 3000 0010
Copyright © 2017 Centrum Handlowo Usługowe Bugaj Tomasz Bugaj. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.
Naszą witrynę przegląda teraz 9 gości Odsłon : 258871